E, 16.05.2022

Otepää MK-etapi juht: lumepuudust tänavu kartma ei pea

Toimetas Karl Juhkami
Otepää MK-etapi juht: lumepuudust tänavu kartma ei pea
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ago Markvardt kaks aastat tagasi Otepääe suusahüppemäe jalamil.
Ago Markvardt kaks aastat tagasi Otepääe suusahüppemäe jalamil. Foto: Tairo Lutter

Selle nädala kolmapäeval tulid müügile 10.–12. detsembrini toimuva Otepää kahevõistluse MK-etapi piletid. Kuigi praegu pole väljas lumest lõhnagi, ei tasu võistluse peakorraldaja Ago Markvadti sõnul valge vaiba puudumist karta. 

«Tehvandil on väga hea võimekus lund toota ning loodame, et peagi tuleb ka sellist külma, et saame kahurid täiel võimsusel tööle panna,» rahustas endine tippkahevõistleja spordisõpru.

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, kuid esimest korda on Eestis stardis ka naised. 2019. aastal oli Otepääl võistlustules 14 erineva riigi sportlased, nüüd on suurepärane võimalus näha oma silmaga maailma ja kodumaiseid parimaid kahevõistlejaid ja tulevasi Pekingi olümpiamängude medalivõitjaid. 

»Võistluste korraldamise tase maailmas aina tõuseb ning mul on hea meel, et Otepääle on usaldatud nii meeste kui naiste osavõistluse korraldamine. Pekingi olümpia eel tuleb siia võistlema maailma paremik, kellele pakub kindlasti konkurentsi Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves. Võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves,» lausus Markvardt. 

Sellel aastal saab pileteid soetada Piletitasku müügikeskkonnast. Reedesed eelvõistlused on pealtvaatajatele tasuta, ühe päeva pilet, mis tagab sissepääsu kas laupäeval või pühapäeval, maksab 20 € ja kahepäevapilet saad 30 €. Alla 12-aastased spordisõbrad pääsevad üritusele tasuta!

Kel pole võimalik Otepääle omadele kaasa minna elama, see saab MK-etapile kaasa elada Kanal 2 ja Postimehe vahendusel, kes teeb võistlusest otseülekande. 

Märksõnad
Tagasi üles