Kalev/Cramole veel üks valus lisaajakaotus

BC Kalev/Cramo peatreener Roberts Štelmahers.
BC Kalev/Cramo peatreener Roberts Štelmahers. Foto: Sander Ilvest

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidi üle-eelmisel nädalal Meistrite liigas lisaajal vastu võtma ülivalusa kaotuse Oostende Filoult ning eile läks enam-vähem sama valusalt VTB Ühisliiga raames Minskis, kus sealsele Tsmokile jäädi alla 91:93.

Kui kohtumises Filouga tekkisid kalevlastel pingelistel lõpuhetkedel kommunikatsioonihäired, siis küsitav oli ka eilse mängu normaalaja lõpus tehtud otsus. Vastase korvi järel võeti 19 sekundit enne lõppu seisul 80:80 minutiline vaheaeg. Selle järel ei valitud aga mängu jätkamist oma korvi alt (saanuks lõpuni rünnata), vaid vastaste väljakupoolel (aega 14 sekundit), millega jäeti Tsmokile võimalus sooritada veel üks rünnak. Saatuslikuks see küll ei saanud, sest Silas Melsoni möödaviske järel kaotasid rünnakule tormanud võõrustajad palli. Melson sai veel korra proovida, kuid eile polnud tema päev (visked 10/1).