Teisel poolajal ainult 14 punkti visanud Kalev jäi VEFi vastu rongi alla

Tallinna Kalev.
Tallinna Kalev. Foto: Tairo Lutter

Eesti-Läti korvpalliliigas peeti täna üks kohtumine, kus Riia VEF võõrustas Tallinna Kalev/TLÜ meeskonda. Läti meeskond võttis tänu suurepärasele teisele poolajale suure 97:51 võidu.

Tänasele kohtumisele läksid meeskonnad täiesti erinevalt lähtepositioonilt. Kui VEF oli võitnud kaheksast kohtumisest seitse, siis Kalev seevastu viiest kaks.

VEFi ja Kalevi selle hooaja teine vastasseis sarnases esimesele. Ka täna suutsid Kalevi mängumehed anda avaveerandil lätlastele tulise lahingu, ent seejärel hakkas rong vaikselt ära minema. Kui avaveerandi lõpuks oli VEFi edu 24:19, siis poolajaks juba 47:37.

Teisel poolajal pani VEF aga sellise käigu sisse, millele Kalevil vastust polnud anda. VEF viskas teisel poolajal 50 silma, Kalevi 14 vastu. Seejuures suutsid kalevlased kolmandal veerandil visata ainult neli silma.

Võitjate edukaimana viskas Devondrick Walker 19 punkti. Kalevi parimana tõi Joonas Järvelainen 11 silma.