Ogier kinnitas avaliku saladuse, ent säilitas salapära

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Copy
Sebastien Ogier.
Sebastien Ogier. Foto: Germain Hazard/ZUMA Press/Scanpix

Autoralli MM-sarja kaheksanda tiitli suunas liikuv Sebastien Ogier taandub tuleval hooajal täiskohaga tööst, ent istub ka edaspidi Toyota WRC-autosse. Kus? Saab näha! 

Juba varasemalt oli teada, et tuleval aastal kolmandat Yarise Rally1 hübriidmasinat Esapekka Lappiga jagav Ogier osaleb avaetapil, kodusel Monte Carlo etapil. Nüüd kinnitas avalikku saladust ka ta ise. Edasise kalendri kohta ei tulnud aga jätkuvalt ainsatki vihjet.

«Tiim arvestab minuga kindlasti Monte Carlos. Seda võin tuleva aasta kohta raudselt öelda,» sõnas Ogier, kes testib uut hübriidautot esimest korda pärast tänavuse hooaja viimast, Monza MM-etappi (19.11–21.11).

«Ülejäänud kalendri osas tuleb veel päris mitu otsust langetada. Hea on see, et võistkond ei survesta mind,» jätkas prantslane. «Esapekka tiimi kuulumine tähendab, et mida iganes ma otsustan, jääb alati ka hea teine variant.»

Praegu pole selge, millal võiks midagigi selguda. «Senised läbirääkimised on kulgenud väga rahulikult. Mulle antakse otsustamisel vabad käed. Samas ei taha ma olla ka väga isekas. Teatud hetkel tuleb midagi paika panna, eks näis,» märkis Ogier. 

MM-sarja uus hooaeg algab Monte Carlos 20. jaanuaril. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles