Jarmo Jagomägi
, Reporter
Roberts Štelmahers oli kohtumise järel löödud.
Roberts Štelmahers oli kohtumise järel löödud. Foto: Tairo Lutter

Tänavu korvpallisõpradele palju häid emotsioone pakkunud Kalev/Cramo viimased paar nädalat on kulgenud väga õnnetult. Pärast 1. novembri hiilgevõitu Moskva CSKA üle on välisliigades kaotatud kolm kohtumist järjest, neist kaks väga kindlalt.

Nukker seeria algas 7. novembril Minskis, kus libises lisaajal võit käest kohaliku Tsmoki vastu. Neli päeva hiljem saadi Belgias Meistrite liigas 33-punktiline koslep Oostendelt ning sarnane stsenaarium kordus ka eile Kalevi spordihallis Permi Parma vastu.

Eesti esiklubi jagus vaid esimeseks veerandajaks. Teise neljandiku esimese üheksa minutiga viskas Kalev kaks (!) punkti ning külalised Permist olid peal juba 40:18. Ülejäänud kohtumine kulges peamiselt lõpptulemuse vormistamise rütmis. Lõpuks säras tablool kodumeeskonna poolt 53:80.