Kohtuniku aps võib Cristiano Ronaldo MMilt kõrvale jätta

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Cristiano Ronaldo ja Portugal peavad MMile pürgima «tagaukse» kaudu.
Cristiano Ronaldo ja Portugal peavad MMile pürgima «tagaukse» kaudu. Foto: Zed Jameson / SIPA / Scanpix

2022. aasta MM-valiksarja Euroopa tsooni mängud lähenevad lõpule. Paljudel võistkondadel on Kataris toimuva turniiri pilet taskus, ent nii mõnelgi tuleb veel vaeva näha. Raskesse seisu jäid ka Cristiano Ronaldo ja Portugal.

Spordis oleksid ei maksa, ent n-ö kannatajatele meeldib neist ikka ja jälle rääkida. Sel sajandil kõigil MMidel mänginud Portugali olukord polnud tegelikult halb. Neile piisanuks otse MMile pääsemiseks koduväljakul Serbia vastu viigist, ent...

Kõik algaski kenasti, sest Renato Sanches viis koduperemehed juba 2. minutil juhtima. Pool tundi hiljem seadis Dusan Tadici tabamus tabloole viigi. 1:1 püsis tablool väga pikka aega, kuni Serbia ründeäss Aleksandar Mitrovic põrutas 90. minutil palli peaga väravasse ja tassis omad 2:1 võiduni.