Roobata mänginud Severstal sai järjekordse võidu

Christopher Krutto
Tšerepovetsi Severstali mängijad väravat tähistamas.
Tšerepovetsi Severstali mängijad väravat tähistamas. Foto: Sergei Fadeichev/Scanpix

Jäähokiliigas KHL mängiv Tšerepovetsi Severstal alistas karistusvisete järel võõrsil 4:3 Minski Dinamo. Robert Rooba vigastuse tõttu kohtumist kaasa ei teinud.

Roobata mänginud Severstal läks teise kolmandiku seitsmendal minutil kohtumist tänu Ivan Jemetsi tabamusele jihtuma, kuid juba viis minutit hiljem viigistas Kirill Voronin skoori.

Severstal läks kaks minutit hiljem tänu Nikolai Timašovi tabamusele taas juhtima, kuid Dinamol oli ka sellele vastu ja teise kolmandiku 18. minutil viigistas Nikita Pušailko seisu. Vahetult enne teise perioodi lõppu viis Lukas Bengtsson kodumeeskonna juhtima.

Viimasel kolmandikul õnnestus tänu Daniil Vovtšenko tabamusele Severstalil viigistada. Kohtumine läks lõpuks karistusvisetele, kus Severstal jäi peale 2:1 ning tänu sellele võeti järjekordne võit.

28 mängu järel hoiab Severstal 17 võidu ja 11 kaotusega läänekonverentsis neljandat kohta. Minski Dinamo on 15 võidu ja 13 kaotusega seitsmes.