Levadia lõpetas Paide võiduseeria ja suurendas liigatabelis edu

Tallinna FCI Levadia alistas täna 1:0 Paide Linnameeskonna.
Tallinna FCI Levadia alistas täna 1:0 Paide Linnameeskonna. Foto: Dmitri Kotjuh

Eesti jalgpalli meistrivõistlused on jõudnud otsustavate mängudeni. 30. vooru viimases kohtumises võõrustas tabeliliider FCI Levadia Paide Linnameeskonda ning teenis vajaliku 1:0 võidu.

Enne tänast kohtumist oli liigatabelis seis väga ärevaks muutunud. Valitsev meister FC Flora oli Levadiast jõudnud ühe silma kaugusele ning seetõttu vajas tabeliliider kindlasti võidupunkte. Neile seisis aga vastu Paide Linnameeskond, kes oli viimases kolmes kohtumises ainult võite tunnistanud.

Tänases kohtumise otsustas ära Bogdan Vaštšuk, kes juba seitsmendal minutil Levadia juhtima viis.

Teisel poolajal valdas Paide rohkem palli ning tekitas palju võimalusi, ent sihile ikkagi ei jõutud.

Pärast tänast taastas Levadia enda neljapunktilise edu liigatabelis. Neil on 29 kohtumisega teenitud 74 silma. Floral on koos 70 punkti ja Paide jätkab kolmandal real 59 punktiga.