Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Adamo: peame enda vigadest õppima ja järgmisel hooajal tugevamalt esinema

Andrea Adamo. FOTO: Hyundai Motorsport

Hyundai rallimeeskonna jaoks oli hooaja viimane MM-sarja osavõistlus Monzas järjekordne pettumus. Dani Sordo teenis parimana kolmanda koha, ent liidritest jäädi kaugele.

Hyundai meeskonna pealik Andrea Adamo ei hakanud varjama, et nende jaoks oli tegemist pettumusega. «Meie esituse kohta pole väga midagi öelda. Esimesel võistluspäeval oli meil probleeme ja jäime kiiresti tagaajaja rolli. Thierry Neuville'il oli laupäeval väikene avarii, ent neid võib tulla, kui pead meeletult pingutama, et aega tagasi võita,» lausus Adamo.

«Pärast seda avariid oli meil pilt selge ja pidime lihtsalt autod turvaliselt koju tooma. Lisaks said sõitjad nautida sõitmis nii palju kui võimalik.»

Adamo kiitis Monza rallit vaatama tulnud publikut, keda oli nii rajal kui ka hooldusalas väga palju. «Hooaja lõpp saabus suurepärases atmosfääris,» tõdes Hyundai pealik, kes soovinuks tänavusest hooajast siiski enamat.

«Kahjuks oli see hooaeg selline, kus me pidanuks palju paremini esinema. Samas saame ainult vigadest õppida ja järgmisel hooajal tugevamalt esineda.»

Hyundai meeskond pidi pärast kaht järjestikulist MM-tiitlit, võidukarika tänavu Toyotale loovutama. Kokkuvõttes kogus Jaapani meeskond punktitabelisse 522 punkti, mida oli Hyundaist 59 silma enam.

Tagasi üles
Back