Inglismaa jalgpalliliigas kukkus mängija väljakul kokku

Sheffieldi mängija John Fleck pallimurul lebamas.

Inglismaa jalgpalli esiliigas toimunud kohtumisel Sheffield Unitedi ja Readingu vahel kukkus 60. minutil kokku Sheffieldi mängija John Fleck. Šotimaa koondislast turgutati teadvusele kümmekond minutit ning täna pärastlõunal teatas klubi, et mees on paranemas.

Teisipäeval toimunud kohtumist oli teisel poolajal juhtima asunud Sheffield, kuid mõned minutid hiljem prantsatas murule pikali nende 30-aastane mängija Fleck. Tema juurde tõttasid klubikaaslased, kes kutsusid viivitamatult väljakule meditsiinipersonali. Kümme minutit hiljem viidi mees fännide aplausi saatel kanderaamil kiirabiautosse ja edasi haiglasse.

Royal Berkshire'i haiglas viidi läbi põhjalik tervisekontroll, treeneritiim ja mängijad andsid pärast kohtumist lootust, et Fleck on paranemas. Kolmapäeva pärastlõunal teatas Sheffield, et Fleck on haiglast välja kirjutatud ning suundub koju. Ajakirjandusele pole teatatud, mis terviserike Flecki tabas.

Sheffield on Inglismaa tugevuselt teises liigas 16. kohal. Eilne 1:0 võit oli neile hooaja jooksul alles kuues.