Flora jätkas Eesti jalgpalli ajaloo kirjutamist

Christopher Krutto
Flora võiduvärava lõi kohtumise 44. minutil Martin Miller, kes saatis võrku Markus Poomi filigraanse söödu. Foto: Konstantin Sednev/Postimees Grupp

Tallinna klubi FC Flora tegi taas kord Eesti klubijalgpalli ajalugu, kui kodusel Lilleküla staadionil alistati 1:0 Serbia tippklubi Belgradi Partizan. Tegu oli esimese korraga, kui Eesti klubi on eurosarja alagrupimängus võitnud.

Kohtumist alustas paremini Partizan, kes valdas rohkem palli. Ometi ei suutnud nad liiga ohtlikke võimalusi tekitada ja Flora pidas kaitses vastu. Esimese poolaja lõpus sai Partizani vasakkaitsja Slobodan Urošević peavigastuse, kust hakkas verd tulema, ja seetõttu lahkus ta platsilt, et tiimi arstid saaksid pea kinni siduda.