P, 24.09.2023

Meedia: Hamilton võib kaheks viimaseks F1 etapiks saada uue tiimikaaslase

Postimees Sport
Facebook
Comments
Lewis Hamilton (vasakul) ja Valtteri Bottas.
Lewis Hamilton (vasakul) ja Valtteri Bottas. Foto: LARS BARON/AP/Scanpix

Valitsev maailmameister Lewis Hamilton (Mercedes) ja Max Verstappen (Red Bull) võitlevad kaks etappi enne vormel 1 hooaja lõppu tasavägiselt MM-tiitli nimel. Taustal võib aga toimuda huvitav vangerdus, sest Saksamaa meedia kirjutab, et Mercedes võib otsustavateks võistluseks Valtteri Bottase asemel tiimi tuua ametlikult 2022. aastast tiimiga liituva George Russelli.

Saksamaa Sky Sportsi hinnangul poleks selline käik üldsegi mitte üllatav. Williams, kus Russell praegu sõidab, on Mercedese tütartiim ning kuna Bottas on järgmisel hooajal liitumas Alfa Romeoga, siis võib ta käimasoleva aasta viimased võistlused sõita Williamsis.

«Kui see oleks minu otsustada, siis ma mõtleksin sellele variandile tõsiselt,» ütles Sky Sportsi F1 ekspert Olivier Zwartyes. «Bottas lahkub tiimist, Russell on tänavu näidanud head minekut ja liitub Mercedesega nii ehk naa, miks ei võiks ta kahel võistluse Hamiltonile toeks olla?» küsis mees.

Mercedese tiimipealik Toto Wolff on aga sellise vangerduse välistanud. «Meie tiimis selliseid asju ei toimu,» kõlas tema kommentaar. Samas, meedias võib rääkida ühte juttu, kuid tegutseda teisiti nagu on tehtud varemgi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles