Xavi tüüris Barcelona saavutuseni, mis tavaolukorras tunduks naeruväärne

Christopher Krutto
Barcelona jalgpalliklubi mängijad väravat tähistamas.
Barcelona jalgpalliklubi mängijad väravat tähistamas. Foto: Domenech Castello/Scanpix

Barcelona jalgpalliklubi alistas Hispaania kõrgliigas eile õhtul võõrsil 3:1 Villareali.

Kohtumise avavärv sündis alles teisel poolajal, kui 48. minutil sahistas võrku Barcelona poolkaitsja Frenkie De Jong. 76. minutil õnnestus Samuel Chukuwuezel skoor viigistada, kuid kohtumise lõpp kuulus külalistele.

88. minutil viis Mempis Depay Barcelona 2:1 ette ja neljandal üleminutil vormistas Philippe Coutinho penaltist kohtumise lõppseisu.

Ühtlasi oli võidu näol tegu esimese triumfiga, mis tänavu on liigas võõrsil saadud. Lisaks sellele saadi esimest korda sel hooajal liigas teine järjestikune võit.

Hiljuti Barcelonat tüürima asunud klubi legend Xavi Hernandez on seni saanud kolmest mängust kaks võitu ja ühe viigi.

Tabelis hoiab Barcelona 23 punktiga seitsmendat kohta. 16 silma kogunud Villareali leiab 12. tabelirealt.