Tiitliheitluses olev Levadia Narvas ei vääratanud

Christopher Krutto
Tallinna FCI Levadia mängijad väravat tähistamas.
Tallinna FCI Levadia mängijad väravat tähistamas. Foto: Marko Saarm

Tallinna FCI Levadia teenis jalgpalli Premium liigas tähtsa võidu, kui alistas võõrsil 2:0 Narva Transi.

Kohtumine peeti lumisel Narva Kreenholmi staadionil ja see jättis kohtumisele oma jälje. Avapoolajal ei suutnud kumbki meeskond skoori teha, kuid teist poolaega alustasid teravamalt Levadia mehed.

Juba 46. minutil leiti täpse tsenderdusega kastist Bogdan Vastšuk, kes palli kindlalt ka väravasse saatis. 71. minutil suurendas Zakaria Belgarišvili külaliste eduseisu.

Levadia hoiab 30 mängu järel liigatabelis esimest kohta 77 punktiga. Nende lähimaks jälitajaks on Tallinna FC Flora, kellel on üks mäng vähem peetud ja tabelis kirjas 70 silma. Flora läheb täna kell 15 kodus vastamisi Paide Linnameeskonnaga.