Christopher Krutto
Madridi Reali mängijad võitu tähistamas.
Madridi Reali mängijad võitu tähistamas. Foto: Ballesteros/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas peavad tulist tiitliheitlust Madridi tippklubid Atletico ja Real. Eile olid võidukad mõlemad.

Madridi Real kohtus eile tabelis neljandat kohta hoidva Sevillaga ja jäi juba 12. minutil kaotusseisu, kui Rafa Mir väravavõrku sahistas. 32. minutil viigistas Karim Benzema seisu.

Võiduvärav õnnestus Realil lüüa alles kohtumise lõpuminutitel, kui 87. minutil oli täpne Vinicius Junior. Kohtumine lõppes Reali 2:1 võiduga.

Atletico kohtus Cadiziga ja neil läks eile kergemalt. Võõrsil mänginud pealinlased läksid 56. minutil Thomas Lemari väravast juhtima. 70. minutil suurendas Antoine Griezmann Atletico eduseisu ja kuus minutit hiljem lõi Angel Correa nende kolmanda.

Kuigi Anthony Lozano lõi 86. minutil ühe tagasi, siis Matheus Cunha vormistas lõppseisuks 4:1.

Tabelis hoiab Madridi Real 14 mängu järel 33 punktiga esikohta. Linnarivaal Atletico on praegu 29 silma peal.