Karmilt viga saanud Neymar lahkus väljakult kanderaamiga

Christopher Krutto
PSG ründaja Neymar viidi platsilt minema kanderaamil.
PSG ründaja Neymar viidi platsilt minema kanderaamil. Foto: Eric Gaillard/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas kohtus Pariisi Saint-Germain eile Saint-Etienne'iga ja võitis kohtumise 3:1. Ometi jäädi vähemalt mingiks ajaks ilma Neymarist.

Kuigi PSG jäi 23. minutil tänu Denis Bouanga väravale kaotusseisu, siis poolaja lõpus viigistas Marquinhos seisu. Teisel poolajal lisas Marquinhos veel ühe tabamuse ja jala sai valgeks ka Angel Di Maria.

Mõned minutid enne mängu lõppu mindi karmilt sisse Neymarile, kes väänas olukorras tugevalt hüppeliigest. Meeskonnakaaslased paistsid tema tohterdamise ajal murelikud ja lõpuks viidi brasiillane platsilt minema kanderaamil.

Praegu pole teada, kui kaua Neymar väljakult eemale peab jääma, sest täpsemad uuringud tehakse talle täna. Väljakult lahkus pallivõlur igatahes lahases jala ja karkudega.