GALERII ⟩ Toyota rallimeeskonna Eesti töökoda leidis uue otstarbe

Karl-Joosep Küngas
Copy

Täna sõlmisid Tommi Mäkinen Racing OÜ esindaja ja omanik Tommi Mäkinen ja Amserv Grupi juhatuse esimees ja kaasomanik Raivo Kütt lepingu, millega liigub Peetri külas asuv Toyota Gazoo Racingu töökoda Amservi kasutusse. Esimesi kliente loodab autoettevõte teenindada uuenduskuuri läbinud hoones juba suve alguses.

Amservi tegevjuhi Rene Vareki sõnul on hoone Amservi kasutusse rentimine osa ettevõtte kasvustrateegiast ning taristu uuendamisest. «Ettevõttel on plaanis 2022. aasta esimeses pooles teha Reti tee 14 hoones ümberehitus, mille tulemusena kolib Järve esinduse kerevärvitööde tsehh uude asukohta,» rääkis Varek.

Uues hoones on kavas pakkuda klientidele ekspressteenindust, hooajalist rehvivahetust ning võimalusel ka ööpäevaringne autopesu.

Varek lisab, et Reti tee hoone on kaasaegne, keskkonnasäästlik ja sobiv just autoettevõttele, kus lisaks hoonele saab kasutada ka suurt territooriumi, kus autosid. Amservi tegevjuht avaldas lootust, et uus üksus avab uksed juba jaanipäeva eel.

AMTELi tegevjuhi Arno Sillati sõnul on Eesti kaasaegse autokaubanduse algusest – metsikutest 90-ndatest tänaseni – kohalikul turul ellu jäänud ja laieneda suutnud tugevamad. «Uue keskuse avamisega tugevdab Amserv oma positsiooni turul ja laiendab ettevõtte geograafiat,» tunnustas Sillat.

Sillat lisas, et loomulikult on kahju, et maailma autoralli absoluutsesse tippu kuuluv Toyota Gazoo Racing lahkub Eestist, kuid samas on hea meel selle pärast, et teatepulk antakse üle tõsisele tegijale.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles