TalTech alustas sülle kukkunud eurosarja hooaega veenva võiduga

TalTechi võrkpallimängijad.
TalTechi võrkpallimängijad. Foto: Eero Vabamägi/Postimees

Kolmanda Eesti võrkpalliklubina teenis võimaluse eurosarjas mängida TalTechi meeskond. Esimeses ringis minnakse vastamisi Taani meistri Gentoftega ning seeria esimene kohtumine kuulus 3:0 (25:18, 25:19, 25:20) Eesti klubile.

TalTech asendab tänavu eurosarjas mängima pidanud Saaremaa Võrkpalliklubi ning võimalusest haarati kinni parimal võimalikul viisil. Taanis peetud esimeses kohtumises pandi enda paremus selgelt maksma ning nõnda teeniti ka klubi ajaloo esimene võit eurosarjas.

Selle paari teine kohtumine toimub juba homme samuti Taanis. TalTechile piisab edasipääsu kindlustamiseks kahest geimivõidust.

Ka kolm aastat tagasi kukutas Eesti klubi Gentofte Challenge Cupil konkurentsist. Toona mängis Taani meister Saaremaa Võrkpalliklubiga ning pärast avamängu 3:1 võitmist piisas Eesti klubile samuti kahest geimivõidust. Saaremaa läkski mängu 2:1 juhtima ning 2:3 kaotusest edasipääsuks piisas.