Venemaa kustutas Eesti lootused veerandfinaalist

Eesti saalihoki naiskond.
Eesti saalihoki naiskond. Foto: Renee Kütisaar / ESHL

Eesti saalihokinaiskond kaotas alagrupist edasipääsejat otsustavas kohtumises Venemaa alaliidu esindusele 3:6 (1:1, 0:3, 2:2).

Eesti alustas kohtumist hästi ning pärast Edith Pärniku väravat mindi teisele perioodile vastu 1:1 viigiseisult. Järgneva kohtumise jooksul pani Venemaa järgmise käigu sisse, millele eestlannadel vastust täna polnud.

Viimaseks kolmandikuks oli asi suuresti otsustatud ning eestlannad proovisid väravavahita mängida, et väljakut rünnakul laiemaks tõmmata. See tõi ka mõningast edu, sest Kati Kütisaar ja Pärniks suutsid Eesti väravaarvet kasvatada. 3:6 kaotusest see aga Eestit ei päästnud.

Eesti jätkab MMil heitlust kohtadele 13.-16. Esimeses vastasseisus minnakse kokku seni ainult kaotusi tunnistanud Itaaliaga. Kohtumine peetakse juba kolmapäeval.