Kaotusseisu jäänud Viljandi jalgpallurid keeldusid Kuressaare vastu mängimast

Hooajaeelses sõprusmängus sai FC Kuressaare FC Viljandi üle 4:0 võidu, sealjuures mängiti kohtumist ainult 45 minutit.

Sõbrapäeva õhtupoolikule planeeritud sõprusmängust FC Kuressaare ja FC Viljandi vahel mängiti vaid esimesed 45 minutit, kuna 0:4 kaotusseisu jäänud viljandlased keeldusid teist poolaega mängimast.

Uue kattega Sportland Arenal peetud kohtumises läksid allatuult mänginud saarlased esimese veerandtunniga Elari Valmase ja Vladimir Gerassimovi väravatest 2:0 juhtima, poolaja lõpus lisas Valmas veel kaks kiiret väravat ning poolaeg lõpetati Kure kindlas eduseisus, teatab Saaremaa klubi kodulehekülg.

Kuna FC Viljandi keeldus mängimast jäigi mängu lõpptulemuseks Kuressaare 4:0 võit.

Viljandlaste käitumine valmistas nördimust kõikidele, eelkõige FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõile, kelle jaoks oli antud mäng hooajaks ettevalmistusel olulisel kohal.