Flora tagus Levadia puuri täis ja tiitli saatus selgub pühapäeval

Christopher Krutto

Eesti jalgpalli Premium liigas alistas Tallinna FC Flora linnarivaali FCI Levadia 5:1.

Flora tegi kohtumisele tugeva alguse ja juba 6. minutil viis Ken Kallaste nad nurgalöögist juhtima. 33. minutil sai Flora nurgalöögist järjekordse värava, seekord oli täpne Sergei Zenjov. Esimese poolaja viimase värava lõi Flora ründaja Rauno Sappinen, kes kasutas ära Levadia väravavahi Karl Andre Vallneri karmi eksimuse.

Teisel poolajal jätkas Flora sealt, kust asi pooleli jäeti ja 53. minutil lõi neljanda värava keskkaitsja Markkus Seppik, kes oli mõistagi täpne just nurgalöögist. 60. minutil õnnestus Zakaria Belgarišvilil küll üks tagasi lüüa, kuid 66. minutil vormistas Henrik Ojamaa kauni sooloväravaga seisuks 5:1.

Võidu järel jääb Flora Levadiast maha vaid ühe punktiga. See tähendab, et tiitli otsustab kahe meeskonna omavaheline kohtumine pühapäeval Sportland Arenal.