Robert Rooba tööandja on KHLi kõige vaesem klubi, mis püüab kõige kõrgemat kohta

Ville Arike
Viimane mäng enne vigastuspausi: Robert Rooba (vasakul) rõõmustab meeskonna poolt Moskva CSKA-le visatud värava üle. Foto: Sergei Fadeitšev/TASS/Scanpix

Eesti parim hokimees Robert Rooba naasis pärast vigastuspausi jääle ning aitas koduklubil Tšerepovetsi Severstalil alistada KHLis võõrsil Riia Dinamo karistusvisete seeria järel 3:2.

Severstal jäi esimese kolmandikuga taha 0:1, kuid pärast vaheaega realiseeris kaheksa minuti jooksul kahel korral arvulise ülekaalu ja asus juhtima 2:1. Neist teise värava ajal oli jääl ka Rooba, kes varjas Daniil Vovtšenko viske ajal hästi vastaste väravavahi vaatevälja. Rooba oli vigastada saanud 15. novembril Moskva CSKAga peetud mängus.

Viimasel kolmandikul jõudis küll väravani ainult Läti klubi, kuid karistusvisete seerias tabas Severstal kaks ja Dinamo ühel korral.