West Ham alistas kummalisest, ent kaunist väravast Chelsea

Siim Kaasik
Arthur Masuaku (26) iluvärav tõi West Hamile võidu Chelsea üle.
Arthur Masuaku (26) iluvärav tõi West Hamile võidu Chelsea üle. Foto: FACUNDO ARRIZABALAGA/EPA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel kaotas liider Chelsea võõrsil 2:3 West Ham Unitedile, kuigi läks mängu kahel korral juhtima.

Chelsea poolelt avas 28. minutil mänguskoori Thiago Silva, ent 40. minutil realiseeris Manuel Lanzini West Hami kasuks määratud penalti. Poolajapausile läks Chelsea siiski eduseisus, sest 44. minutil sündis Mason Mount ühe puutega tehtud löögist iluvärav.

56. minutil õnnestus West Hamil tänu Jarrod Boweni tabamusele 2:2 viigistada ning 87. minutil kindlustas Arthur Masuaku kodumeeskonnale võidu.

Masuaku võiduvärav oli omamoodi vaatemänguline. Nimelt saatis vasakkaitsja terava nurga alt teele pommlöögi, mis õhus suunda muutis ning väravavaht Edouard Mendyt üllatas.

Chelsea on jätkuvalt tabeli liider, kuid nii Manchester City kui ka Liverpool võivad Londoni klubist mööduda. Liverpool kohtub täna võõrsil Wolvesiga ning Manchester City samuti võõrsil Watfordiga.