Mercedese F1 tiimipealik: Soome peaminister rokib!

Postimees Sport
Copy
Toto Wolff.
Toto Wolff. Foto: Eleanor Hoad via www.imago-images.de/Scanpix

Sel nädalavahetusel toimub Abu Dhabis vormel 1 hooaja viimane etapp. Ühtlasi teeb Mercedese meeskonna ridades oma viimase stardi soomlane Valtteri Bottas. Soome telekanal C More intervjueeris selle puhul Saksamaa meeskonna tiimipealikut Toto Wolffi, kes lisaks oma hoolealusest rääkimisele tegi üllatava avalduse Soome peaministri Sanna Marini suunas. «Teie peaminister rokib,» ütles Wolff naeratades telekaamerasse.

Soome peaministri Sanna Marini öine pidutsemine pärast kokkupuudet koroonaviirusega nakatunud välisministri Pekka Haavistoga tekitas palju kõmu ka välismeedias. Nii oli info jõudnud ka austerlasest Wolffi kõrvu.

Wolff rääkis intervjuus pikalt ja laialt Bottasest ning kinnitas, et kuigi soomlane liitub järgmisel aastal Alfa Romeo tiimiga, siis Mercedese perekonnaga jääb ta jätkuvalt seotuks.

Tiimipealik oligi juba intervjuu lõpetanud ning marssis kaamera eest minema, kui ühtäkki tuli jutuks Soome peaminister. Reporter Mervi Kallioga kaameraväliselt paar sõna vahetanud Wolff küsis, kas võib talle öeldut korrata kaamerasse. «Teie peaminister rokib,» ütles Wolff naeratades ja lahkus.

Marini teguviis sattus kodumaal terava kriitika alla, kuid tundub, et vähemalt austerlasele 36-aastase soomlanna eluviisid meeldisid.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles