4:0 juhtinud Severstal mängis edu maha ja sai kolmanda järjestikuse kaotuse

Christopher Krutto
Tšerepovetsi Severstali mängijad.
Tšerepovetsi Severstali mängijad. Foto: Sander Ilvest

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Tšerepovetsi Severstal pidi KHLis võtma vastu kolmanda järjestikuse kaotuse, kui Sotšile jäädi alla 4:5. Kusjuures ühel hetkel juhiti lausa 4:0.

Severstal võitis esimese kolmandiku 2:0, mõlema värava eest hoolitses Jegor Morozov. Teisel perioodil lisas David Dumbadze veel kaks ja Severstal läks 4:0 juhtima.

Minut pärast Dumbadze teist väravat õnnestus Sotšil esimene tagasi visata. Täpne oli Ivan Mištšenko. Kolm minutit enne teise kolmandiku lõppu viskas Sotši teise Amir Garajev.

Kolmanda perioodi alguses pidas Severstal ilusti vastu, kuid viimase kaheksa minutiga lasti endale visata kolm väravat. Kaks tabamust sai kirja Mištšenko, ühe lisas Vasili Glotov. Sellega napsas Sotši võidu endale.

See oli Severstali jaoks liigas juba kolmandaks järjestikusest kaotuseks. Läänekonverentsis hoitakse 51 punktiga viiendal kohal. Sotši hoiab 46 silmaga 10. kohta.