E, 16.05.2022

MM-tiitlist unistav Breen: M-Spordis on kõik väga loomulik

Karl-Joosep Küngas
MM-tiitlist unistav Breen: M-Spordis on kõik väga loomulik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Craig Breen taltsutab Ford Puma Rally1 masinat.
Craig Breen taltsutab Ford Puma Rally1 masinat. Foto: M-Sport/Facebook

Iirimaa rallimeest Craig Breeni ootab ees karjääri ilmselt kõige huvitavam hooaeg. Ta saab esmakordselt osaleda kõikidel rallidel ning Breen on selleks väga hästi valmistunud.

On üsna haruldane, et autoralli MM-sarjas kihutav sõidumees leiab oluliselt rohkem positiivseid nüansse MM-etapidest eemalejäämisest kui reaalselt sõitmisest. Just selline on seis Breenil, kes jäi kõrvale nii Kataloonia kui ka Monza MM-rallilt.

Breen võistles viimati Soome MM-rallil ning pärast seda lahkus ta Hyundai rallimeeskonnast. Ta liitus kiiresti M-Spordiga ning alustas ettevalmistust uueks hooajaks. Tema eesmärk oli võimalikult palju testida Ford Puma Rally1-autot. Eriti arvestades fakti, et tegemist on täiesti uute masinatega ning iga autos veedetud minut on ülioluline.

«Nüüd Ford Puma Rally1-autosse istudes on kõik väga loomulik. Kõik tuleb välja nii, nagu seda lootsin,» sõnas Breen ralliportaalile Dirtfish. «Kui lähme Monte Carlos stardijoonele, siis on väga oluline, et autos oldud aeg oleks võimalikult suur. Nõnda saab värskest masinast võimalikult palju välja pigistada ja usun, et oleme just selles positsioonis.»

Märksõnad
Tagasi üles