BLOGI Naiste sprindivõistluse võitis Röiseland, Oja ja Talihärm pääsesid jälitussõitu (1)

Segateates osalevad kaks naissportlast: Eesti saadab rajale Regina Oja (pildil) ja Tuuli Tomingase. Foto: Jarek Jõepera

Laskesuusatamise MK-sari jõudis sel nädalal Prantsusmaale ning esimese võistlusena peeti naiste 7,5 km sprindisõit. Võistluse võitis MK-sarja üldliider Marte Olsbu Röiseland. Parim eestlanna oli Regina Oja, kes teenis 51. koha.

Enne võistlust:

Tänavu on sõidetud juba kolm sprindivõistlust ning kõik need on pakkunud erineva võitja. Östersundis võidutsesid Hanna Öberg ja Lisa Theresa Hauser ning möödunud nädalal jäi Hochfilzenis alistamatuks Hanna Sola.

Eesti koondislastest on edukaim sooritus sprindivõistluses näidata Tuuli Tomingal, kes teenis Östersundis 21. koha. Möödunud nädalal oli ta ainus Eesti koondislane, kes jõudis sprindivõistlusel jälitussõitu.

Eesti koondislasi on 107 startija seas neli. Tomingas stardib numbri all 21, Regina Oja läheb rajale 47. sportlasena ning Susan Külma ja Johanna Talihärma stardinumbriteks on vastavalt 78 ja 102.