L, 4.02.2023

Ogier ei väsi kordamast: on väga võimalik, et tuleb pikk võistluspaus

Karl Mihkel Eller
Ogier ei väsi kordamast: on väga võimalik, et tuleb pikk võistluspaus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sebastien Ogier (paremal) ja tema abikaasa Andrea Kaiser eile Pariisis toimunud FIA auhinnagalal.
Sebastien Ogier (paremal) ja tema abikaasa Andrea Kaiser eile Pariisis toimunud FIA auhinnagalal. Foto: JULIEN DE ROSA/AFP/Scanpix

Tänane sünnipäevalaps Sébastien Ogier on pikka aega kinnitanud, et 2021. aasta hooaeg jäi talle WRC-sarjas viimaseks, kus ta sõitis kaasa kõik etapid, siis aegajalt on meedia ikka kerkinud õhku variandid, et vanameister ei suuda pikalt võistlusraja kõrval istuda. Ogier ei väsi aga kordamast ning ütles veel kord, et pärast 2022. aasta Monte Carlo rallit tuleb tal pikem võistluspaus.

Koos teiste mootorispordi maailma vägevatega osalesid Ogier ja tema kaardilugeja Julien Ingrassia eile Pariisis toimunud Rahvusvahelise autoliidu (FIA) galal ja said kätte oma kaheksanda MM-tiitli.

Järgmisel aastal osaleb Ogier MM-sarjas valitud rallidel ning tema kaardilugejaks saab Ingrassia asemel Benjamin Veillas. Praegu on ainsana kindel, et Ogier stardib jaanuaris Monte Carlo rallil, kuid toonitas, et teda ei ole võimalik veenda kaasa sõitma terve hooaega.

«Ei, on kindel, et seda ei juhtu,» ütles ta DirtFishile. «Pärast Montet on väga võimalik, et tuleb pikk võistluspaus.»

Täna 38. sünnipäeva tähistav Ogier tunnistas, et tahab võtta aja maha ning puhata. Kahe hooaja vahele jäänud loetud nädalad pole talle seda võimalust andnud. «Tunnen, et vajan puhkust, kuid tegelikult hakkasid kohe pärast hooaja lõppu ettevalmistused Monte Carloks.»

2022. aasta MM-sarja avaetapp sõidetakse 20.-23. jaanuarini Monte Carlos.

Märksõnad
Tagasi üles