Hyundais alt läinud WRC-äss lahkub tiimist

Christopher Krutto
Copy
Pierre-Louis Loubet Rally Estonial.
Pierre-Louis Loubet Rally Estonial. Foto: Sander Ilvest

Autoralli MM-sarjas on viimasel kahel hooajal saanud Hyundai WRC-autoga kihutada prantslane Pierre-Louis Loubet, kuid nüüd lõpetavad osapooled koostöö.

Loubet'st loodeti paljut ja 2019. aastal võitis ta WRC2-sarja MM-tiitli. Sellega teenis ta võimaluse kahel järjestikusel hooajal sõita Hyundai WRC-autoga, kuid oodatud arengut ei kaasnenud.

«Meil oli kaheaastane leping ja otsustasime, et ei jätka seda. Tegime koos paljusid häid asju ja nii minu kui nende jaoks oli hea, et olime koos WRCs. Meil oli väga-väga häid momente,» rääkis Loubet Dirtfishile antud intervjuus.

«Tänavune aasta oli keeruline mitmel põhjusel. Ma ei räägi sellest, sest nüüd see on läbi. Võitsime WRC2-tiitli kõrgel tasemel sõiduga ja olen selle eest tänulik,» jätkas Loubet.

Hispaania ja Monza rallidelt jäi ta kõrvale, sest jäi Pariisis auto alla. Tema taastumine kulgeb edukalt. «See on raske töö, aga praegu läheb paremini kui enne. Oktoobris ja novembris olin ma ainult kodus,» rääkis ta, kuid tunnistas, et Monte Carlo rallil teda veel stardis ei näe.

Tagasi üles