Arsenal võttis Premier League ainsas toimunud kohtumises kindla võidu

Christopher Krutto
Arsenali mängijad väravat tähistamas.
Arsenali mängijad väravat tähistamas. Foto: SCOTT HEPPELL/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas pidi algselt täna toimuma kuus kohtumist, kuid koroonaviiruse tõttu leidis aset vaid üks. Selles alistas Londoni Arsenal kindlalt Leeds Unitedi.

Arsenal läks kohtumist juba 16. minutil juhtima, kui täpne oli Gabriel Martinelli. 28. minutil oli brasiillane taas täpne ja duubeldas külaliste edu. Avapoolaja viimase värava eest hoolitses Arsenali ääremängija Bukayo Saka.

Teisel poolajal õnnestus Leedsi ründajal Raphinal penaltist küll üks tagasi lüüa, kuid viimane sõna jäi Arsenalile. 84. minutil vormist Emile Smith-Rowe kohtumise lõppseisuks 4:1.

Tegelikult pidid täna veel toimuma ka kohtumised Manchester United - Brighton, Aston Villa - Burnley, Southampton - Brentford, Watford - Crystal Palace ja West Ham United - Norwich City, kuid need jäid kõik Premier League'i klubides vohava koroonaviiruse tõttu ära.

Arsenal kindlustas võiduga kohta esinelikus. Neil on 18 mänguga seni kirjas 32 punkti. Leeds hoiab 16 silmaga 16. kohta.