L, 4.02.2023

Tänak kiitis Hyundai arendustööd: oleme teinud suure sammu edasi

Postimees Sport
Tänak kiitis Hyundai arendustööd: oleme teinud suure sammu edasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänak.
Ott Tänak. Foto: Valery Hache/AFP/Scanpix

Järgmisel kuul oma kolmandat hooaega Hyundai meeskonnas alustav Ott Tänak kiitis meeskonna arendustööd, mis nad on korda saatnud täiesti uue Rally1 autoga.

Saksamaal Alzenaus baseeruv meeskond oli viimane tehasetiim, mis hakkas testima uut Rally1 autot. Enne neid olid avalikkuse ees figureerinud juba Toyota ja M-Spordi masinad.

Tänak sai uut autot testida sel nädalal Lõuna-Prantsusmaal, kuid esimest korda istus ta selle rooli detsembri alguses. «Poisid on selle autoga tõesti korralikult tööd teinud. Meil on uus tugev kere ja oleme kindlasti teinud suure sammu edasi,» ütles 2019. aasta maailmameister WRC kodulehel.

Hyundai i20 N Rally1.
Hyundai i20 N Rally1. Foto: Hyundai Motorsport GmbH/Twitter

«Loomulikult ma tahaksin enne hooaja algust võimalikult palju kilomeetreid läbida, aga selle aja jooksul, mis oleks juba autoga sõitnud, on näha, et disainerid on selle lühikese ajaga teinud ära suure töö,» tunnustas ta Hyundai insenere.

«Me teame, et meil on veel palju tööd teha, kuid (see auto) on kindlasti paljulubav,» lisas saarlane, kes eelmisel hooajal võitis vaid ühe MM-etapi ning on seni Hyundai roolis noppinud kaks MM-ralli esikohta.

Märksõnad
Tagasi üles