R, 30.09.2022

Taani koondislane meenutas ärevaid hetki Erikseni ümber moodustatud inimmüüris

Toimetas Karl Juhkami
Taani koondislane meenutas ärevaid hetki Erikseni ümber moodustatud inimmüüris
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Yussuf Poulsen (nr 20.) inimmüüris.
Yussuf Poulsen (nr 20.) inimmüüris. Foto: FRIEDEMANN VOGEL/SCANPIX

Taani jalgpallikoondise ründaja Yussuf Poulsen meenutas hiljutises usutluses Mitteldeutschen Zeitungile, kuidas nad suvisel EMil südamerabanduse saanud Christian Eriksenile inimmüüri tegid ning mida sel hetkel omavahel räägiti. 

«Kui me seal ümberringi seisime, siis kartsime kõik, et vaatamegi teda lihtsalt suremas,» oli igapäevaselt Leipzigi RB ridadesse kuuluv ründaja aus. «Mäletan siiani, kuidas me sosistasime ja mõtlesime: «Palun, tule sellest välja».»

Detsembri alguses tuli Poulsenil ühe telesarja tarbeks toonaseid dramaatilisi kaadreid ka uuesti vaadata. See oli edurivimehe sõnul endiselt karm kogemus. «Seda oli raske vaadata, sest kõik sel päeval valitsenud emotsioonid tulid tagasi. Jumal tänatud, et just nii läks ja et me saame sellest üldse enam-vähem normaalselt rääkida. Kokkuvõttes on see hea lugu,» jätkas taanlane, kes kohe ka seda mõtet selgitas: «Hea, kuna enamik inimesi oleks Christiani olukorras surnud. Tal oli õnne, et see juhtus mängu ajal, kus tema tagasi toonud meditsiiniline abi oli kohe käepärast võtta. Kui see oleks juhtunud temaga siin, elutoas, poleks teda praegu enam meiega,» lõpetas Poulsen.

Märksõnad
Tagasi üles