Hamilton on avalikkuse eest kadunud ja puhkab perega suusatades ja sõjamängu mängides

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Copy
Lewis Hamilton.
Lewis Hamilton. Foto: Hoch Zwei/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Pärast vormel 1 sarja finaaletappi, kus Lewis Hamiltonil tiitel näppude vahelt libises, on seitsmekordne maailmameister avalikkuse eest peitu pugenud.

Muidu sotsiaalmeedias väga aktiivne Hamilton tegi oma kanalites viimase postituse 11. detsembril. Lisaks pole ta Abu Dhabi GP järel andnud ainsatki intervjuud. Vormelistaari vend Nicholas rahustas spordisõpru. 

«Lewisega on kõik hästi. Ta võttis lihtsalt sotsiaalmeediast pausi, saan sellest väga hästi aru. Sotsiaalmeedia võib olla väga mürgine paik. Aga temaga on kõik korras. Näiteks praegu vaatab ta lapsi suusatamas,» rääkis Nicholas oma Twitchi ülekandes. 

Tõenäoliselt puhkab Hamilton USAs Colorados, kuhu ta sooviks enda sõnutsi pärast spordikarjääri lõppu ka alaliselt kolida. Praegu veedab britt seal enamasti koos oma perega aega talviti. 

Nicholas lisas, et lisaks lähedastega koosolemisele ja suusatamisele lõõgastub tema vend ka videomänge mängides. Üks lemmikuid olevat sõjateemaline Call of Duty.

Endiselt painab aga vormelisõpru küsimus, kas spekulatsioonid Hamiltoni karjääri lõpetamisest võivadki tõeks osutuda. Praegu sellele vastust pole. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles