Manchester City jätkab võimsat minekut, Chelsea kaotas valusalt punkte

Christopher Krutto
Manchester City mängijad võitu tähistamas.
Manchester City mängijad võitu tähistamas. Foto: Ashley Crowden/News Images via www.imago-images.de/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas mängiti eile kaks mängu, kus üks tiitlipretendent sai võidu ja teine pidi piirduma viigiga.

Õhtu esimeses kohtumises õnnestus Londoni Chelseal minna avapoolajal tänu Romelu Lukaku väravale Brighton & Hove Albioni vastu kohtumist juhtima. Kuigi rohkem väravaid pealinlased ei löönud, siis kolmest punktist hoiti pikalt kinni.

Lõpuks piirduti siiski viigiga, sest mängu esimesel üleminutil saatis palli võrku Brightoni ründaja Danny Welbeck, kes vormistas lõppseisuks 1:1.

Manchester City kohtus võõrsil Brentfordiga ja kohtumise ainus värav sündis 16. minutil, kui täpne oli Manchester City mängumees Phil Foden. 88. minutil lõi külaliste kasuks teise värava ka kaitsja Aymeric Laporte, kuid VAR tühistas selle.

Liigatabelis suurendas oma edu City, olles lähimast jälitajast Chelseast juba kaheksa punkti kaugusel. Samas on mängu vähem pidanud Liverpool Chelseast kõigest ühe punkti kaugusel ja võib teise koha endale haarata.