Tugeva alguse teinud Liverpool mängis Chelsea vastu edu maha

Christopher Krutto
Kohtumise ilusaima värava lõi Chelsea poolkaitsja Mateo Kovacic (nr 8).
Kohtumise ilusaima värava lõi Chelsea poolkaitsja Mateo Kovacic (nr 8). Foto: PETER CZIBORRA/SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kohtusid tabeli teine Londoni Chelsea ja kohe nende järel olev Liverpool. Võitluslik mäng lõppes 2:2 viigiga.

Kodus mänginud Chelsea jaoks algas mäng keeruliselt. Juba 9. minutil kasutas Liverpooli ääreründaja Sadio Mane ära kaitsja Trevoh Chalobahi eksimuse ja skooris kerge värava. 26. minutil suurendas Mohamed Salah suurepärase tabamusega Liverpooli edu.

Poolaja lõpus suutis Chelsea mängu tagasi tulla. Alguse tegi Mateo Kovacic, kes 42. minutil suurepärase kauglöögi postist sisse virutas. Poolaja esimesel üleminutil viigistas Christian Pulisic seisu.

Kuigi omajagu võimalusi oli ka teisel poolajal, siis kumbki meeskond enam skoori teha ei suutnud.

Chelsea jääb tabeli liidrist Manchester Cityst maha juba 10 punktiga, Liverpool 11 silmaga. Kuigi nende tiitlilootused pole veel surnud, siis tõenäosus väheneb iga vooruga.