Tartu korvpallimeeskond tõi välismaalt uue mängujuhi

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Copy
Raquan Mitchell.
Raquan Mitchell. Foto: Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskonnaga liitus kahe kuu pikkuse katseajaga 190 cm pikkune ameeriklasest mängujuht Raquan Mitchell.

Miamist pärit 24-aastane Mitchell mängis ülikoolikorvpalli New Mexico Highlandsis ning pärast selle lõpetamist siirdus Bulgaaria kõrgliigasse. Seal tegi ta möödunud hooajal kolm mängu Beroe meeskonna eest ning siirdus siis hilisema meistri Sofia Levski Lukoili ridadesse, seisab pressiteates. 

Beroe eest kogus Mitchell keskmiselt 14 punkti, 4 korvisöötu ja 3,7 lauapalli. Seitsmes mängus Levski eest jäi tema kontole keskmiselt 7,3 silma, 3,4 söötu ja 2,4 lauda.

Tartu peatreeneri Nikolajs Mazurs näeb Mitchellis tagaliinile head täiendust. «Tahtsime, et tagamängija oleks kasvult pikem ja tugeva kehaga ning saaks panustada nii rünnakul kui kaitses. Arvan, et Mitchellil on annet ja atleetlikust, et Eesti-Läti liigas läbi lüüa. Mängijaid valides peame arvestama ka sellega, et tagaliinis oleks erinevaid käike ja usun, Mitchelli tulek annab meeskonnale võimalusi juurde.»

Mitchell jõudis Eestisse teisipäeval ja esimene võimalus Tartu särk selga tõmmata on juba täna õhtul, kui kell 19 võõrustatakse ENBL-liigas Krasnojarski Jenissei meeskonda.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles