T, 29.11.2022

Norra suusaässa meelelahutus – Tinder ja mehed!

Postimees Sport
Norra suusaässa meelelahutus – Tinder ja mehed!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Helene Marie Fossesholm.
Helene Marie Fossesholm. Foto: Sergei Bobylev/TASS/Scanpix

Nooruke Norra suusaäss Helene Marie Fossesholm tunnistas avameelses intervjuus, et võistluste vahelisel ajal igavuse peletamiseks kasutab ta usinalt kohtinguäppi Tinder ning paljastas oma meheideaali.

Kõigest 20-aastane Fossesholm on elanud vallalise elu ning ütles, et on nimetissõrmed telefoniekraani muljudes sisuliselt ära kulutanud. «Mul on Tinder. Mina ja mu parim sõber panime äpi eelmisel sügisel telefoni. Oleme tinderdanud nii, et nimetissõrmed on täiesti läbi,» ütles Fossesholm intervjuus Norra telekanalile TV2.

Mullu MMil Norra kuldesse teatenelikusse kuulunud Fossesholm arvab, et Tinder on vaba aja veetmiseks hea moodus. «Kui pole midagi muud teha, siis Tinderit on päris hea skrollida. Kui näen midagi, mis mulle meeldib, siis libistan ekraanil paremale,» kirjeldas norralanna.

Ta paljastas, et otsib äpist sportlikke ja treeninguid armastavat meest. Ennast kirjeldas ta kui rahutut hinge. «Ma ei taha kokku sattuda kellegagi, kes passib diivanil. See mulle ei sobiks,» ütles Fossesholm.

Therese Johaugi mantlipärijaks ristitud Fossesholm on lisaks tipptasemel murdmaasuusatamisele kuulunud Norra koondisesse ka mägirattasõidus. Karjääri jooksul on ta kahel korral tulnud individuaalselt MK-etapil teiseks, tänavusel olümpiahooajal on parimaks jäänud neljas koht Lillehammeri 10 km vabatehnikasõidus. Tänavuse Tour de Ski katkestas ta enne eelviimast etappi.

Märksõnad
Tagasi üles