Alles eelmises mängus Kalev/Cramo alistanud Pärnu Sadam TalTechile vastu ei saanud

Christopher Krutto
Pärnu Sadam.
Pärnu Sadam. Foto: Urmas Luik

Eesti-Läti korvpalliliigas peeti täna kaks kohtumist. TalTech alistas Pärnu Sadama, Kalev/Cramo lätlaste Liepaja.

TalTech haaras edu juba avaveerandil ja seda käest enam ei lasknudki. Lõpuks võideti numbritega 91:73.

TalTechi poolelt tegi suurepärase mängu Oliver Metsalu, kelle arvele jäi 25 punkti, kuus lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Teda toetasid 19 silmaga Tanel Sokk ja 18 punktiga Gregor Ilves.

Pärnu Sadama parimana viskas 19 punkti Robert Valge. 13 silma sai kirja meeskonna kapten Mihkel Kirves.

Kalev/Cramo alistas samal ajal võõrsil Liepaja. Kuigi poolajal oli veel seis viigiline 36:36, siis teisel poolajal keeras Ühisliiga meeskond kaitse lukku ja vastastel lasti poolaja peale visata vaid 23 silma. Lõpuks võideti kohtumine 78:59.

Kalev/Cramo parimaks tõusis Ojars Silinš, kes kogus 19 punkti ja 6 lauapalli. Teda toetas 12 silmaga Kregor Hermet.

Liepaja parimaks kerkis Karlis Silins, kelle saldole jäi 15 silma. Kaksikduubliga toetas teda 12 punkti visanud ja 10 lauapalli korjanud Zigmars Raimo.