Manchester City kulgeb tiitli suunas, linnarivaal United mängis kindlana tundunud edu maha

Christopher Krutto
Manchester City mängijad võiduväravat tähistamas.
Manchester City mängijad võiduväravat tähistamas. Foto: OLI SCARFF/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas mängiti täna järjekordsed kohtumised. Päeva olulisemais kohtumises alistas Manchester City tiitlirivaali Londoni Chelsea.

Kohtumise ainus värav sündis 70. minutil, kui kauni kauglöögi saatis väravasse Manchester City täht Kevin De Bruyne. Kohtumine lõppes 1:0 Tegu oli City 12. järjestikuse võiduga liigas.

Õhtul kohtus nende linnarivaal United Aston Villaga. Kohtumist alustas paremini United, minnes juba 6. minutil seda Bruno Fernandese väravast juhtima. 67. minutil oli portugallane taas täpne ja tundus, et United saab vajaliku võidu, kuid seda ei suudetud hoida.

77. minutil lõi ühe tagasi Jacob Ramsey ja neli minutit hiljem viigistas seisu värskelt Aston Villaga Barcelonast liitunud Philip Coutinho, kelle parimad aastad möödusid Unitedi vihase rivaali Liverpooli ridades. Kohtumine lõppes 2:2.

Suurepärast hooaega tegev Manchester City hoiab Premier League'is 56 punktiga kindlalt esimest kohta. Teisel kohal on 43 punktiga Chelsea, kuid nemad võivad peagi kolmandaks langeda, sest neist vaid silma vähem kogunud Liverpool on hetkel kaks mängu vähem pidanud.