Uskumatu lõpp: Tottenham sai tänu ülihilistele väravatele raske võidu

Christopher Krutto
Steven Bergwijn (esiplaanil) tähistamas võiduvärava löömist.
Steven Bergwijn (esiplaanil) tähistamas võiduvärava löömist. Foto: DARREN STAPLES/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Tottenham eile 3:2 Leicesteri.

Leicester läks kohtumist juhtima 24. minutil, kui väravavõrku sahistas suvel meeskonnaga liitunud Patson Daka. 38. minutil viigistas seisu Tottenhami täht Harry Kane.

76. minutil läks Leicester kohtumist James Maddisoni väravast juhtima ja tundus, et nad on liikumas ka võidu suunas.

Tottenham viigistas seisu alles kohtumise viiendal üleminutil, kui täpne oli hollandlane Steven Bergwijn. Kaks minutit hiljem lõi hollandlane ka oma teise ja tõi Tottenhamile 3:2 võidu.

Manchester United alistas eile 3:1 Brentfordi. Avapoolajal kumbki meeskond skoori teha ei suutnud, kuid teisel poolajal pani United oma paremuse maksma. 55. minutil viis Anthony Elanga nad juhtima, 62. minutil suurendas Mason Greenwood Unitedi edu. Kolmanda värava lõi Marcus Rashford 77. minutil. Brentfordi auvärava eest hoolitses 85. minutil Ivan Toney.