Arizona võidule viinud Kriisa tähistused ajasid vastaste fännid vihale

Kerr Kriisa viskel.
Kerr Kriisa viskel. Foto: Darren Yamashita/SCANPIX

Kerr Kriisa jätkab suurepärast hooaega USA üliõpilasliigas NCAA. Tema koduülikool Arizona teenis täna hooaja 16. võidu, kui võõrsil oldi 96:71 üle California ülikoolist.

Arizona tegi kohtumises sotid selgeks kohe esimeste minutitega. Kui mängitud oli veidi enam kui kuus minutit, siis särasid tablool külaliste 17:3 edunumbrid. Lõpuks võideti avapoolaeg numbritega 48:27.

Kui võitjas täna kordagi kahtlust ei tekkinud, siis olid kodumeeskonna poolehoidjad väga vihased just Kerr Kriisa tegutsemise üle. Eesti korvpallitalent tähistas mitmel korral enda õnnestumisi ning see ei meeldinud sugugi pealtvaatajatele. Kriisal ei jäänud midagi muud üle, kui lihtsalt näpuga suu peale näidata.

Lõpuks teenis Arizona magusa 96:71 võidu ning see oli neile tänavu juba 16. ühe kaotuse kõrvale. Suure panuse andis edusse ka Kriisa, kelle arvele kirjutati 28 minuti juures 13 punkti ja kolm korvisöötu.

Järgmise kohtumise peab Arizona juba kolmapäeval, mil sõidetakse külla tugevale UCLA-le.