VIDEO Anier tõi võiduväravaga uuele koduklubile magusa võidu

Henri Anier uue koduklubi Muangthong Unitedi särgis.
Henri Anier uue koduklubi Muangthong Unitedi särgis. Foto: Facebook @SCGMuangthongUnited

Jaanuari alguses Tai kõrgliigasse siirdunud Henri Anier kuulus esmakordselt Muangthong Unitedi algrivistusse ning eestlane suutis kohe ka skoorida. Tema tabamusest teenis Muangthong magusa 1:0 võidu Ratchaburi Mitr Pholi üle.

Teist korda Muangthongi eest väljakule jooksnud Anier sai täna võimaluse algkoosseisus enda oskusi näidata. Ta alustas mängu väga aktiivselt, sest juba 30. minutil teenis Eesti koondislane kollase kaardi.

Pärast väravateta lõppenud avapoolaega suutis Anier enda koduklubi 57. minutil juhtima viia. Pärast nurgalööki jäi pall lahtiselt karistusalasse ning Anier suunas mänguvahendi peaga väravasse. 81. minutil pingile vahetatud eestlase tabamus jäigi kohtumise ainsaks.

Tänase võiduga kerkis Muangthong liigatabelis neljandale positsioonile. Neil on 18 vooruga kirjas 30 punkti. Liigat juhib endiselt Buriram, kellel on 17 vooruga tabelis 38 punkti. Anieri ja Muangthongi järgmine kohtumine seisabki 29. jaanuaril ees tabeliliidriga.