Võimsalt tegutsenud Kotsar aitas koduklubi eurosarjas aasta teise võiduni

Maik-Kalev Kotsar (vasakul).

Eesti korvpallikoondislane Maik-Kalev Kotsar aitas koduklubi Hamburgi Towersi tugevuselt teises eurosarjas Eurocup aasta teise võiduni, kui 85:78 alistati Andorra MoraBanc.

Kuigi Andorras toimunud kohtumise avaveerandi kaotas Saksamaa klubi 7:19, siis poolajapausile mindi juba Hamburgi kahepunktilises edus 37:35. Kolmas veerand oli tasavägine ning selle võitis punktiga Andorra, kuid lõpuks suutis Kotsari leivaisa võtta seitsmepunktilise võidu.

Kotsar viibis väljakul üle 30 minuti ning viskas selle ajaga 20 punkti ja noppis kaheksa lauapalli. Temast rohkem suutis visata vaid meeskonnakaaslane Jaylon Brown, kes mängis koguni 39 minutit ja tema arvele jäi 32 punkti.

Eurocupi A-gruppi kuuluv Hamburg on hooaja jooksul teeninud viis võitu, eilne skalp oli neile 2022. aastal teiseks. Punktitabelis platseerutakse kaheksandaks, Andorra on kuue võidu ja viie kaotusega viies.