Jarmo Jagomägi
, Reporter
Henri Drell (paremal).
Henri Drell (paremal). Foto: Windy City Bulls/Facebook.

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell kohaneb NBA tütarliigas üha paremini. Läinud ööl tegi ta Windy City Bulllsi eest väga mitmekülgse partii.

Bulls kohtus teist mängu järjest Westchester Knicksiga. Kui paar päeva tagasi saadi New Yorki tiimist võõral väljakul jagu 107:80, siis sel korral kaotati 111:117. Kusjuures 2.54 enne lõpuvilet oli seis veel 106:106 viigis.

Pärast tagasihoidlikku algust on Drell end G-Liigas üha paremini leidmas. Läinud ööl teenis ääremängija 28 minutit 40 sekundit, viskas 12 punkti (kahesed 5/4, kolmesed 3/2, vabavisked 4/1), noppis 6 lauapalli, tegi 4 vaheltlõiget ja jagas 2 resultatiivset söötu. Negatiivsele poolele võib märkida, et tema väljakul olles jäi tiim 19 silmaga miinusesse.

Muide, teist mängu järjest langes Drell viimasel veerandajal kuue veaga pingile. Sellele vaatamata püstitas ta mitu isiklikku tippmarki minutite, lauapallide ja vaheltlõigete arvestuses. Lisaks kordas eestlane oma eelmises voorus püsitatud punktirekordit.

Bulls hoiab 6 võidu ja 8 kaotusega idakonverentsis 9. kohta.