Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2012/02/19/967136t1h2616.jpg)
Eesti korvpalli meistriliigas kohtusid täna TTÜ ja Tallinna Kalevi meeskonnad. Avapoolaja võitis Tallinna Kalev 38:31 ning kogu kohtumise 74:60.
Võitjatele tõi Brandis Raley-Ross 21 punkti, võttis maha üheksa lauapalli ja jagas viis korvisöötu, Mihkel Kurg lisas 19 silma. TTÜ resultatiivseimana viskas Andrew Arnold 15 punkti ja sai kätte 8 lauapalli, 12 punkti lisas Illimar Pilk.
Turniiritabelis hoiab TTÜ üheksa võidu ja 12 kaotusega viiendat kohta, kaheksa võitu ja 16 kaotust kogunud Tallinna/Kalev on kuues.