JÄRELVAADATAV ⟩ Pantrid püüavad liidritega sammu pidada, Sputnik jätkab kahe võiduga

Coolbeti hokiliigas alistas HC Panter võõral väljakul 7:4 Viru Sputniku. Postimees vahendas kohtumist otseülekandes.

Kui avakolmandik kulges päris võrdselt, ent siiski Panteri kontrollimisel ja kuulus ka neile 3:2, siis järgmisel 20 minutil väravaid ei löödud. Tallinna klubi sai oma kepid välkuma uuesti otsustaval perioodil, mil kõigepealt visati edunumbriteks 4:2, Sputnik lõi küll ühe tagasi, kuid siis lajatati kolm vastuseta väravat. Viimasel minutil sai Viru Sputnik ka oma neljanda värava.

Panter on kindel soosik, sest nad on tabelis kolmandal kohal ning võitnud 15 mängust seitse. Sputnik on tabeli punane latern, nad on 12 kohtumisest võitnud vaid kaks.

Tegemist on klubide esimese kohtumisega sel hooajal.