Henry Lääne
, Sporditoimetuse juht
Silas Melson.
Silas Melson. Foto: Eero Vabamägi

Eesti-Läti korvpalliliigas kaotas meie tugevaim klubi BC Kalev/Cramo Läti paremikku kuuluvale Ventspilsile 68:75.

Võõrsil mänginud Cramo haaras avaveerandil 14:7 eduseisu, kuid ei suutnud seda esimese kümne minuti lõpuks jõudis Ventspils kahe punkti kaugusele – Cramo juhtis 18:16.

Tasavägiselt kulgenud kohtumise kõige olulisemad sündmused hargnesid lahti neljandal veerandajal. Seisult 62:62 tegi Ventspils 10:0 spurdi ja sellega oligi mäng tehtud.

Kristaps Mediss tõi Ventspilsile üleplatsimehena 16 punkti. Cramo skoorikuningaks tõusis 14 silmaga tagamees Silas Melson.

Liigatabelis on eile 79:94 Pärnule alla jäänud Ventspils 13 võidu ja kahe kaotusega teine. Cramo on kohe nende järel, saldoks 16 võitu ja kolm kaotust.