VIDEO Drell purustas NBA tütarliigas punktirekordi ja säras ilusate sooritustega

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Henri Drell (paremal).
Henri Drell (paremal). Foto: Windy City Bulls/Facebook.

NBA tütarliigas pidi Henri Drelli koduklubi Windy City Bulls tunnistamas kodus Long Island Netsi 112:98 paremust. Ent eestlane tegi korraliku partii.

Külalised võitsid avaveerandi 30:20, juhtisid poolajaks 12 punktiga ja enam tõsiseks mänguks ei läinudki. Bulls kirjutas tabelisse kolmanda järjestikuse kaotuse.

Positiivsele poolele võib aga kindlasti kanda meie mehe esituse. Pingilt sekkunud Drell teenis 22 minutit ja viskas 16 punkti (kolmesed 3/2, kahesed 5/4, vabavisked 1/1), mis tähistab tema isiklikku tippmarki (enne 12). Protokolli kanti ka 8 lauda ja 3 vaheltlõiget.

Lisaks efektiivsusele tegutses 21-aastane ääremängija ka üsna efektselt. Drell jäi silma nii mõneski mõttes. Vaata videost tema tipphetki:

Bulls on NBA G-Liiga idakonverentsis langenud 6 võidu ja 10 kaotusega 13. kohale.