JÄRELVAADATAV ⟩ Pärnu oli Jekabpilsiga hädas, aga võttis viiegeimilises matšis võidu

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseeria teises kohtumises võitis Pärnu VK Läti klubi Jekabpilsi Lušit 3:2 (23:25, 25:21, 20:25, 25:20, 15:7). Postimees näitas kohtumist otseülekandes.

Pärnus toimunud kohtumises avageimi kaotanud võõrustajad suutsid seisu viigistada, kuid jäid seejärel 1:2 kaotusseisu. Seejärel võeti aga kaks geimivõitu järjest ja koht finaalturniiril oli kindel.

Markus Uuskari arvele jäi 21 punkti, 19 punkti tõi Gabriel Cavalcante, Toms Svans ja Borys Žukov lisasid 13 silma.

25.-26. veebruarini Tartus peetavale finaalturniirile pääsemiseks on vaja veerandfinaalseerias võita kaks kohtumist.

Kolmapäeva õhtul toimunud paari avakohtumises oli Pärnu parem 3:1. 19 punktiga säras Markus Uuskari, Boris Žukov lisas 16 ja Bogdan Mazenko 12 silma.