JÄRELVAADATAV Tartu Bigbankil ei tekkinud kodusele finaalturniirile pääsemisega probleeme

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseeria teises kohtumises alistas põhiturniiri võitja Tartu Bigbank lätlaste Daugavpilsi 3:0 (25:10, 25:14, 15:14). Postimees näitas kohtumist otseülekandes.

Tartu ei andnud Daugavpilsile mingit sõnaõigust ja näitas oma võimu ja võitis napilt üle tunni kestnud mängu ülikindlalt. Martti Juhkami tõi Tartu parimana 16 punkti, 13 silma teenis Albert Hurt ja 10 Alex Saaremaa.

25.-26. veebruarini Tartus peetavale finaalturniirile pääsemiseks on vaja veerandfinaalseerias võita kaks kohtumist.

Paari avakohtumise võitis põhiturniiril vaid ühe kaotuse saanud Tartu 3:1. Muide, taaralinlaste võidetud geimides said vastased vaid 18, 16 ja 12 punkti. Tartu ridades särasid 19 ja 18 punktiga vastavalt Valentin Kordas ja Albert Hurt.